Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu se stávají díky novým materiálům nejen účinným pomocníkem, ale také estetickou součástí okna. Nezištná služba sítí proti hmyzu je oceněna zpravidla tehdy, když toužíme nerušeně vychutnat horké letní dny až do pozdních večerních hodin.

Rám sítě je z válcovaného nebo extrudovaného hliníkového profilu, který zajišťuje stálé napnutí sítě pomocí gumového profilu v drážce. Vyrábíme síta v barvě bílé, hnědé a imitaci dřeva. Na vyžádání je možno splnit jakýkoliv požadavek barevného provedení dle RAL.

Samotná síť je vyrobena z vláken potažených PVC s nízkou tepelnou roztažností, s výbornou odolností proti mechanickému poškození a dlouhou životností. Síť dodáváme v černé barvě, která zajišťuje sítu co největší "průhlednost".

Proč je dobré mít síť pro hmyzu?

Pevné sítě - patří k tradičním a funkčně nejlepším způsobům ochrany oken a dveří proti hmyzu

Okenní sítě z válcovaného profilu kanadské firmy Bay Form

Rám sítě je sestaven z hliníkového profilu 19 x 10mm v barvě bílé nebo hnědé. Síťovina je ze skelného vlákna potaženého PVC v barvě černé. Přichycení k rámu se provádí pomocí plastových obrtlíků nebo magnetů.

Okenní sítě z válcovaného profilu s lemem

Rám sítě je vyroben z válcovaného hliníkového profilu 21 x 13 mm. Tento typ byl vyvinut speciálně pro montáž na plastová okna, kde jeho lem zvyšuje těsnost na rámu okna - lícuje s okenním profilem. Uchycení je řešeno pomocí kovových držáků na rámu sítě, který se nasadí na rám okna bez nutnosti vrtat do okenního rámu. Barvy rámu jsou bílá, hnědá, imitace dřeva. Síť je v černé barvě.

Dveřní sítě z extrudovaného profilu

Pevné sítě na dveře jsou ve své podstatě druhé otočné dveře na stávajícím rámu dveří uchycené pomocí pantů, možno i pantů s pružinou ( samozavírací ). Dveřní sítě jsou vzhledem ke svým rozměrům vyztuženy středovou příčkou. K manipulaci slouží hliníková nebo PVC madla z vnější strany a ve většině případů polyesterový pásek ze strany vnitřní.

Rolovací sítě - samostatné vertikální nebo horizontální nebo integrované s předokenní roletou

Vertikální nebo horizontální sítě lze použít pro dveře nebo pro okna. Síť je navinuta v hliníkovém boxu a předepnuta pomocí pružiny.Při manipulaci je síť vedena v hliníkových vodících lištách s kartáčky, které zabraňují vytržení sítě při větru nebo průvanu a zároveň slouží k utěsnění mezery mezi sítí a vnitřkem vodící lišty. Rolovací sítě se dodávají v barvě profilu bílé a hnědé a barvě sítě šedé.

Integrovaná síť je moderní kombinací řešení zastínění a ochrany proti hmyzu. Tato kombinace spojuje v sobě výhody předokenní rolety a sítě proti hmyzu v jednom výrobku. Pohyb sítě je nezávislý na roletovém systému a ovládá se mechanicky po otevření okenního křídla. Díky pružině je manipulace se sítí jednoduchá, síť se plynule navíjí a zůstává dostatečně napnutá. Systém s integrovanou sítí lze kombinovat se všemi druhy roletových systémů Minirol.

Okenní sítě Okenní sítě

Máte-li zájem o okenní sítě od nás, pak nás neváhejte kontaktovat. Kontaktovat nás můžete pomocí kontaktního formuláře.