Hliníkové horizontální žaluzie

Hliníkové horizontální žaluzie zabraňují nežádoucím pohledům do Vašeho soukromí či kanceláře a přitom neomezují Váš výhled ven. Představují stále nejúčinnější způsob zastínění a tím i ochranu Vašeho interiéru. Výhodou je jednoduchost, snadná montáž a minimální údržba a především velmi dobrá cenová dostupnost. Horizontální žaluzie lze použít prakticky do všech typů oken.

Žaluzie vyrábíme v těchto provedeních :

HZ 25 x 19

Patří do základní řady žaluzií. Žaluzie se skládá z horního ocelového lakovaného profilu v barvě bílé, hnědé, černé, zlaté a stříbrné. V těchto barvách je také sladěn žebříček 22 mm a potahovací provázek. Hliníkové lamely o síle 0,18 mm a šířce 25 mm jsou dodávány v 25 barevných odstínech.V případě interiérového provedení je fixace žaluzie zajištěna silonovou strunou o průměru 0,8 mm.

PROFLINE

Je žaluzie speciálně vyvinutá pro montáž do plastových oken a eurooken. Horní a spodní ocelový profil je upraven pozinkováním a vypalovanou barvou v bílém nebo hnědém odstínu. V těchto odstínech je použit také žebříček s vyšším krytím 18 mm ( tedy větším počtem lamel ) a textilní páska a ovládací řetízek. Hliníkové lamely jsou dodávány v 25 barevných odstínech a v šesti odstínech napodobeniny dřeva. Fixace žaluzie je zajištěna silonovou strunou o průměru 0,8 mm. Tyto žaluzie svým designem uspokojí každého zákazníka.Nový tvar horní a dolní lišty zajišťuje vysokou estetickou úroveň. Tvar žaluzií vytváří dokonalý vizuální a funkční soulad.

PROFLINE PLUS

Je ještě doplněna krycí zaoblenou lištou horního profilu, která posouvá estetický vzhled ještě o stupeň výš.

U žaluzií PROFLINE nedochází při montáži k provrtání křídla okna - uchycení se provádí pouze do zasklívacích lišt.

Lamely s imitací dřeva

imitace dřeva imitace dřeva imitace dřeva
imitace dřeva imitace dřeva imitace dřeva
Ukázka horizontálních žaluzií:
Hliníkové horizontální žaluzie Hliníkové horizontální žaluzie Hliníkové horizontální žaluzie Hliníkové horizontální žaluzie
Hliníkové horizontální žaluzie      

Vertikální žaluzie

Způsoby rolování žaluzií
Verticální žaluzie Verticální žaluzie Verticální žaluzie Verticální žaluzie

Máte-li zájem o žaluzie od nás, pak nás neváhejte kontaktovat. Kontaktovat nás můžete pomocí kontaktního formuláře.