ŽALUZIE PLZEŇ

Venkovní žaluzie, vnitřní žaluzie, vertikální žaluzie, horizontální žaluzie, žaluzie na míru

Hliníkové horizontální žaluzie

Hliníkové horizontální žaluzie zabraňují nežádoucím pohledům do Vašeho soukromí či kanceláře a přitom neomezují Váš výhled ven. Představují stále nejúčinnější způsob zastínění a tím i ochranu Vašeho interiéru. Výhodou je jednoduchost, snadná montáž a minimální údržba a především velmi dobrá cenová dostupnost. Horizontální žaluzie lze použít prakticky do všech typů oken.

Žaluzie vyrábíme v těchto provedeních:

HZ 25 x 19

Patří do základní řady žaluzií. Žaluzie se skládá z horního ocelového lakovaného profilu v barvě bílé, hnědé, černé, zlaté a stříbrné. V těchto barvách je také sladěn žebříček 22 mm a potahovací provázek. Hliníkové lamely o síle 0,18 mm a šířce 25 mm jsou dodávány v 25 barevných odstínech.V případě interiérového provedení je fixace žaluzie zajištěna silonovou strunou o průměru 0,8 mm.

 

  • meziskelní – použití ve zdvojených oknech
  • meziskelní s fixací – použití do špaletových oken
  • interiérové – použití na pevné výkladce, do špalet, oddělení prostoru
  • interiérové s fixací – na všechny typy plastových oken a eurooken

PROFLINE

Je žaluzie speciálně vyvinutá pro montáž do plastových oken a eurooken. Horní a spodní ocelový profil je upraven pozinkováním a vypalovanou barvou v bílém nebo hnědém odstínu. V těchto odstínech je použit také žebříček s vyšším krytím 18 mm ( tedy větším počtem lamel ) a textilní páska a ovládací řetízek. Hliníkové lamely jsou dodávány v 25 barevných odstínech a v šesti odstínech napodobeniny dřeva. Fixace žaluzie je zajištěna silonovou strunou o průměru 0,8 mm. Tyto žaluzie svým designem uspokojí každého zákazníka.Nový tvar horní a dolní lišty zajišťuje vysokou estetickou úroveň. Tvar žaluzií vytváří dokonalý vizuální a funkční soulad.

PROFLINE PLUS

Je ještě doplněna krycí zaoblenou lištou horního profilu, která posouvá estetický vzhled ještě o stupeň výš. U žaluzií PROFLINE nedochází při montáži k provrtání křídla okna – uchycení se provádí pouze do zasklívacích lišt.

Lamely s imitací dřeva >>>

Ukázka horizontálních žaluzií

Vertikální žaluzie

  • Přinášejí nové možnosti v tvorbě interiérů jak v oblasti bytové kultury, tak i kanceláři, škol apod.
  • Hliníkový vodící profil vertikální žaluzie vyrábíme z kvalitních zahraničních materiálů od renomované italské firmy „Decora“ systémem „Blue line“, při použití kvalitních plastů vícebodovým vstřikováním.
  • Textilní materiály používáme od italských a španělských výrobců ve 30-ti barevných odstínech.
  • Různé typy ovládání, provedení oblouků, šikmin, dodání nehořlavých materiálů apod.

Ukázka vertikálních žaluzií